Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Salsanın kalbi Nilüfer’de attı

19.03.2017 11:23
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Bursa 3. Etap Sportif Sosyal Danslar Kulüplerarası Salsa Şampiyonası Barış Gençlik ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirildi. 275 yarışmacının mücadele ettiği şampiyonada dereceye girenler ödüllendirildi.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından Nilüfer Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Bursa 3. Etap Sportif Sosyal Danslar Kulüplerarası Salsa Şampiyonası renkli görüntülere sahne oldu. A, B, C ve D kategorilerinde Türkiye’nin farklı şehirlerinden katılan yaklaşık 275 yarışmacı çift, müziğin ritmine kendilerini kaptırarak kıyasıya yarıştı. Nilüfer Belediyesi Barış Gençlik ve Spor Merkezi’nde düzenlenen yarışma yoğun ilgi gördü. Açılış konuşmalarının ardından sahne alan minikler, gençler ve yetişkinler olarak farklı kategorilerde yarışan dansçılar, jüri karşısında hünerlerini sergiledi. Yarışmanın sonunda dereceye giren ekiplere kupa ve madalyaları verildi.

Türkiye Dans Sporları Federasyon Başkanı Tolga Han Çinkitaş da Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına, Nilüfer Belediye Başkan Danışmanı Dr. Sibel özer’e katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

  • Salsanın kalbi Nilüfer’de attı
  • Salsanın kalbi Nilüfer’de attı
  • Salsanın kalbi Nilüfer’de attı

Popüler Haberler

Dayanışma Kenti
Nilüfer’de 100 bin kişi “Cumhuriyetimiz değerlidir” dedi
29.10.2016
Çevre ve Doğal Yaşam Kenti
BUSKİ'den 2 günlük su kesintisi uyarısı!
11.11.2016
Spor Kenti
Nilüfer Yaz Spor Okulları Açıldı
24.06.2013