Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Orhan Sarıbal Halk Evi’nde halkı dinledi

24.11.2017 16:19
Google+ ile paylaş
CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde bulunan Vekil Odası’nda randevu talep eden vatandaşlarla buluştu. Herkes ile tek tek görüşen Sarıbal, sorunlarına çözüm aradı.

CHP Bursa Milletvekilleri, Nilüfer Belediyesi’nin Halk Evi’nde milletvekillerine ayırdığı odada vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal da kendisinden randevu talep eden vatandaşlarla Halk Evi’nde bir araya gelerek sorunlara çözüm aradı. Vatandaşları tek tek dinleyen Sarıbal, çözüm için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

Halk Evi’nde milletvekillerini vatandaşlarla buluşturan projeye imza attığı için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür eden Orhan Sarıbal, “Bu uygulama Türkiye’ye örnek olmalı. Sorunu olan insanlar burada bizimle bir araya geliyor. Nilüfer Belediyesi’nin böyle mekân oluşturması sosyal ve halkçı belediyecilik açısından çok kıymetli. Vatandaşlarımızı dinliyoruz ve çözüm için gayet iyi diyalog kuruyoruz. Başkan Bozbey ve projenin hayata geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal ile görüşen vatandaşlar da uygulamadan duydukları memnuniyet belirterek teşekkür ettiler. 

  • Orhan Sarıbal Halk Evi’nde halkı dinledi
  • Orhan Sarıbal Halk Evi’nde halkı dinledi
  • Orhan Sarıbal Halk Evi’nde halkı dinledi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016