Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Eczacıbaşı’nın kaptanı Esra Nilüfer Belediyespor’da

19.06.2015 15:30
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor, Eczacıbaşı’nın kaptanı olan Esra Gümüş Kırıcı ile sözleşme imzalayarak flaş bir ismi kadrosuna kattı.

Nilüfer Belediyespor transferde durmaksızın devam ediyor. Hedefini ligde ve Avrupa’da mutlak başarı için belirleyen Nilüfer Belediyespor, son olarak Eczacıbaşı Vitra’nın kaptanı Esra Gümüş Kırıcı ile anlaştı. Bugüne kadar 250 kez milli olan Esra, Eczacıbaşı Vitra’da sayısız başarıya imza atarken, son olarak Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda şampiyonluk yaşadı. Bugüne kadar ligde birçok kez ‘en değerli oyuncu’ seçilen deneyimli smaçör, bir yıllığına Nilüfer Belediyespor’la anlaştı.

 

İmza töreninde konuşan Esra Gümüş Kırıcı, “Hedefleri olan bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Nilüfer Belediyespor gerçekten beni çok istedi. Yeni başarılarda ben de pay sahibi olmak için elimden geleni yapacağım. 15 yıldır İstanbul’daydım ama Bursa ve Nilüfer’i de yakından tanıyorum. Spor kenti olma yolunda ilerleyen Nilüfer’de sıkıntı çekmeyeceğime inanıyorum” dedi.

 

Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık da iyi bir takım kuruduklarını belirterek, Esra’nın tecrübesi ve becerisinin ekibe büyük katkı yapacağını ifade etti. Karamık ligin kıran kırana geçeceğini söyleyerek, sezonu en iyi yerde tamamlayacaklarına inandıklarını kaydetti.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016