Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de dış denetim süreci başladı

30.11.2016 10:57
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nde, Yönetim Sistemlerinin Belgelendirmesi kapsamında Türk Loydu Vakfı tarafından gerçekleştirilen dış denetim süreci başladı.

Türk Loydu Vakfı’nın Nilüfer Belediyesi’nde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirmesi standartlarını değerlendireceği üç günlük denetim süreci başladı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Türk Loydu Vakfı Denetim Ekibi ve kurum idarecilerinin katıldığı açılış toplantısında denetim planlaması ve izlenecek süreç ele alındı.

 

 “AMACIMIZ GELDİĞİMİZ NOKTAYI GÖRMEK”

 

Açılış toplantısında konuşan Başkan Mustafa Bozbey, “2000 yılında başladığımız Kalite Yönetim Sistemi yolculuğumuza 2003 yılında mükemmellik modeline geçerek devam ettik. Birçok alanda başarı ödülü alarak Türkiye’ye örnek olduk. Bizim elde ettiğimiz başarı sadece ödül maksatlı değil, tamamen geldiğimiz noktayı görmek. Bu süreçlerdeki yolculukta Türk Loydu tarafından yapılan değerlendirmeler önem kazandı. Kendimizin nerde olduğunu görmek açısından bu denetimleri çok önemsiyoruz. Burada kendimizi göreceğiz ki gereken iyileştirmeleri yapacağız” dedi.  

Türk Loydu Vakfı Baş Denetçisi Osman Bahadır Cömert de Başkan Bozbey ve ekibine gönüllülük esasına dayalı denetim sistemine değer verdiği için teşekkür etti. Gönüllü yolculukta Nilüfer Belediyesi’nin kendini yenileme ve iyileştirme arzusunda olduğunu vurgulayan Cömert, “Nilüfer Belediyesi’nin öncü olduğu çalışmalar aynı zamanda toplumsal fayda da sağlıyor. Kurumun çevresel çalışmaları beğeniyle izleniyor. Biz de Türk Loydu olarak burada üç günlük bir fotoğraf çekeceğiz ve örnekleme usulüyle denetim gerçekleşecek. Çevre ve iş sağlığı güvenliği ile kalite standartları uygunluğunu değerlendireceğiz” diye konuştu.

Açılışın ardından denetim süreci, Başkan Bozbey ve Başkan Yardımcılarının da katıldığı üst yönetim değerlendirme toplantısıyla başladı.   

  • Nilüfer’de dış denetim süreci başladı
  • Nilüfer’de dış denetim süreci başladı
  • Nilüfer’de dış denetim süreci başladı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016