Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey oyunu kullandı

16.04.2017 16:18
Google+ ile paylaş
Anayasa Değişikliği Referandumu için sandığa giderek oyunu kullanan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, sonuçların gelecek adına tüm ülkeye hayırlı olmasını diledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Anayasa Değişikliği Referandumu için eşi Seden Bozbey ile birlikte sandık başına gitti. Özlüce Ahmet Muharrem Uğur Anaokulu’na gelen Başkan Bozbey ve eşi Seden Bozbey, 1329 numaralı sandıkta oylarını kullandılar.


Oy kullanma işlemlerinin ardından Özlüce Ahmet Muharrem Uğur İlkokulu’nda bulunan sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Başkan Bozbey, “Ülkemiz için önemli bir halk oylaması yapılıyor. Anayasanın ilgili maddelerinin halkın oylarına sunulmasıyla önemli bir karar çıkacak. Halkımızın ilgisinin büyük olduğu bu oylamadan çıkacak sonucun ülkemizin geleceği için hayırlı olmasını diliyorum. Demokrasi ve geleceğimizin için katılım gösteren tüm yurttaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Bozbey sandık başına gelen vatandaşlarla da kısa süre sohbet ederek, oy kullandıkları için teşekkür etti.

 

  • Başkan Bozbey oyunu kullandı
  • Başkan Bozbey oyunu kullandı
  • Başkan Bozbey oyunu kullandı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016