Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey: Çalı Mahallesi’nde herkesi gülümseteceğiz

18.11.2017 11:35
Google+ ile paylaş
Başkan Burada karavanı ile makamını Çalı Mahallesi’ne taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, halkın taleplerinin yerine getirilmesi için çalışmaların sürdüğünü belirterek, “Amacımız Çalı’da herkesin gülümsemesi” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, sorunları ve eksikleri yerinde görmek, halkla kendi mahallesinde buluşmak amacıyla her hafta cuma günleri makamını Nilüfer’in bir mahallesine taşımayı sürdürüyor. Başkan Burada karavanı bu defa Çalı Mahallesi’ndeydi. Bozbey, başkan yardımcıları ve ilgili müdürlerle gittiği Çalı’da halkla buluştu, talep ve önerileri dinledi.

 

Bozbey, Çalı Mahalle Muhtarı Mustafa Yunguş ile de Başkan Burada karavanındaki makamında görüştü. Yunguş’un Çalı hakkında bilgi verdiği görüşmede Başkan Bozbey, mahallede devam eden çalışmalara değindi. Çalı Mahallesi’nin giderek büyüyen genişleyen bir mahalle olduğunu belirten Bozbey, “Muhtarımız, Mahalle Komitemiz ile bir çok çalışma gerçekleştiriyor. Muhtarımızın talepleri vardı, çoğunu yerine getirdik. Bu mahallede nüfusun artması nedeni ile pazar alanı ve yollar ile ilgili, imara açılan bölgeler ile ilgili talepler de var. Bu konulardaki çalışmalarımız hızla zaten buralarda devam etmekte. Amacımız, bütün Nilüfer’de olduğu gibi Çalı Mahallemiz'de de insanların gülümsemesi. Ben muhtarımıza ve emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Bozbey ile görüşen mahalleli de sorunlarını aktardı. Vatandaşlar, artan nüfus ile birlikte yaşanan trafik yoğunluğundan dert yanarak, kent merkezine ulaşımda yaşadıkları sorunlara çözüm için yardım istedi.

 

Bozbey, kendisinden randevu talep eden vatandaşlarla da Başkan Burada karavanında bir araya geldi.

  • Bozbey: Çalı Mahallesi’nde herkesi gülümseteceğiz
  • Bozbey: Çalı Mahallesi’nde herkesi gülümseteceğiz
  • Bozbey: Çalı Mahallesi’nde herkesi gülümseteceğiz

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016