Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

ÜniSporFest’te heyecan dorukta

01.12.2017 13:44
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen ÜniSporFest, renkli görüntülere sahne oluyor. Öğrenciler, tırmanmadan voleybola kadar 9 farklı branşta mücadele ediyor.

Üniversite öğrencilerini Bursa’da sporla buluşturan Nilüfer Belediyesi, Görükle Spor Parkı’nda Üni Spor Fest düzenliyor. 9 farklı branşta 700 üniversite öğrencisinin katıldığı etkinlikte gençler, finallere kalabilmek için ter döküyor. Voleybol, tırmanma, masa tenisi, badminton, dart, plaj voleybolu ve kort tenisinde centilmenlik ve dostluğun kazandığı müsabakalar renkli görüntülere sahne oluyor.


ÜniSporFest’te sporla sanatı da bir araya getiren Nilüfer Belediyesi, Görükle Spor Parkı’nda kurulan sahnede her akşam farklı grupları ağırlıyor. Sporla stres atan gençler konserlerle de gönüllerince eğleniyor.


Nilüfer Belediyesi tarafından Görükle Spor Parkı’nda düzenlenen ve 5 gün boyunca sürecek olan ÜniSporFest, 3 Aralık Pazar günü düzenlenecek ödül töreninin ardından pop müziğin önemli isimlerinden Feridun Düzağaç konseriyle son bulacak.

  • ÜniSporFest’te heyecan dorukta
  • ÜniSporFest’te heyecan dorukta
  • ÜniSporFest’te heyecan dorukta
  • ÜniSporFest’te heyecan dorukta

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016