Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Sevgililer Günü’nde Mehmet Güreli’den caz ziyafeti

15.02.2019 11:50
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Nilüfer Caz Tatili’nde usta müzisyen Mehmet Güreli, Sevgililer Günü’ne özel konser verdi. Konsere katılanlar Güreli’nin parçalarıyla unutulmaz bir gece yaşadı.

Nilüfer Belediyesi’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Uluslararası Nilüfer Caz Tatili, caz müziğinin ustalarını sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Nilüfer Caz Tatili’nde sanatçı Mehmet Güreli Sevgililer Günü’ne özel konser verdi. Nâzım Hikmet Kültürevi’ndeki konser öncesinde Nilüfer Belediyesi Tango Atölyesi dansçılarından İrem Güzel ve Hüseyin Öztaş sergiledikleri Arjantin tango performansıyla sanatseverlere güzel bir sürpriz yaptı. Resim, sinema ve edebiyat alanında da eserler üreten sanatçı Mehmet Güreli, sevilen şarkılarını müzikseverler için bu kez caz formunda sundu. Konseri izleyenler keyif dolu bir gece yaşadı.


Güreli’nin ayakta alkışlandığı gecenin sonunda Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi ve Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Nilüfer Caz Tatili’ne renk katan sanatçıyı etkileyici performansı için çiçek vererek kutladı. Kentin sosyal ve kültürel yaşamına farklı bir soluk getiren Uluslararası Nilüfer Caz Tatili 17 Şubat’ta Nâzım Hikmet Kültürevi’nde düzenlenecek Omer Avital Qantar konseri ile sona erecek.

  • Sevgililer Günü’nde Mehmet Güreli’den caz ziyafeti
  • Sevgililer Günü’nde Mehmet Güreli’den caz ziyafeti
  • Sevgililer Günü’nde Mehmet Güreli’den caz ziyafeti
  • Sevgililer Günü’nde Mehmet Güreli’den caz ziyafeti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016