Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’den yılın sporcularına plaket

16.01.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yılın sporcuları seçilen Antrenör Şahin Çatma ve Yıldız Kız Voleybol Milli Takımı sporcularına başarılarından dolayı plaket vererek kutladı.

Milliyet Gazetesi tarafından düzenlenen ‘Geleneksel 58. Yılın Spor Anketi’ çalışmasında 2011 yılında Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu’nu ülkemize getiren Yıldız Kız Voleybol Milli Takımı ve aynı zamanda Nilüfer Belediyespor’un Voleybol Antrenörü de olan Şahin Çatma ödüle layık görüldü.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yılın sporcuları seçilen Antrenör Şahin Çatma ve Yıldız Kız Voleybol Milli Takım Sporcularına başarılarından dolayı plaket vererek kutladı. Milliyet Gazetesi tarafından düzenlenen Geleneksel 58. Yılın Spor Anketi çalışmasında 2011 yılında Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu’nu ülkemize getiren Yıldız Kız Voleybol Milli Takımı ve aynı zamanda Nilüfer Belediyespor’un Voleybol Antrenörü de olan Şahin Çatma ödüle layık görüldü.

Yılın Antrenörü seçilen Şahin Çatma ve Ankara İba Kimya TED Koleji oyuncusu Damla Çakıroğlu ile Nilüfer Belediyespor oyuncuları Kübra Akman, Ece Hacıoğlu ve masör Murat Cesur başarılarından dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey tarafından plaketle ödüllendirildi. 

Plaket töreni sonrası Aroma Bayanlar Voleybol 1. Lig maçında Nilüfer Belediyespor ile rakibi Ankara İba Kimya TED Koleji karşılaştı. 
  • Başkan Bozbey’den yılın sporcularına plaket
  • Başkan Bozbey’den yılın sporcularına plaket
  • Başkan Bozbey’den yılın sporcularına plaket
  • Başkan Bozbey’den yılın sporcularına plaket

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016