Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Avrupa'da hızlı başladı

25.11.2013 14:49
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol takımı Avrupa Challenge Cup 3. tur ilk maçında Hollanda temsilcisi JMS Hurryup takımını 32-27 mağlup ederek rövanş için avantaj sağladı.

Nilüfer Belediyespor Türkiye’deki başarısını Avrupa’da da kanıtlamak üzere çıktığı ilk maçında rakibini devirmeyi başardı. Avrupa Challenge Cup 3. tur ilk maçında Hollanda temsilcisi JMS Hurryup takımını ağırlayan Nilüfer Belediyespor, maça hızlı başladı. Boris, Çetin ve Çağlayan’ın etkili oyunuyla seyircisinin de desteğini alan temsilcimiz, maçın ilk yarısını 20-12 önde tamamladı.

İkinci yarıya daha temkinli başlayan ev sahibi takımımız, yakaladığı fırsatları değerlendiremeyince, rakibin etkili oyunu skoru bir ara 3 sayıya indirmesine yol açtı. Daha sonra oyunun kontrolünü ele alan Nilüfer Belediyespor, maçın sonuna doğru bulduğu sayılarla farkı 5 sayıya çıkartarak maçı 32-27 önde tamamladı. Bu galibiyetle rövanş için büyük avantaj elde eden temsilcimiz, rakibi ile önümüzdeki hafta Hollanda da karşılaşarak tur arayacak.
  • Nilüfer Avrupa'da hızlı başladı
  • Nilüfer Avrupa'da hızlı başladı
  • Nilüfer Avrupa'da hızlı başladı
  • Nilüfer Avrupa'da hızlı başladı
  • Nilüfer Avrupa'da hızlı başladı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016