Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in Sultanları coşkuyla karşılandı

14.04.2014 17:41
Google+ ile paylaş
Play-Off final grubundaki ilk maçını alarak Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi’ne 1 yıl aradan sonra yeniden yükselen Nilüfer Belediyespor, Mersin dönüşü Nilüfer Belediyesi’nde coşkuyla karşılandı.

Nilüfer Belediyespor bir  yıl aradan sonra yeniden Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi’ne yükseldi. Mersin’de yapılan Bayanlar Voleybol 2. Lig Play-Off final grubundaki ilk maçını kazanan Nilüfer’in sultanları, Seramiksan’ın Ataşehir’i yenmesiyle son maçını oynamadan üst lige çıkmayı garantiledi.

Mersin dönüşü takım kafilesini Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Işık, başkan yardımcıları, danışmanlar ve daire amirlerinin yanı sıra çok sayıda personel çiçeklerle karşıladı. Elde edilen başarı sonrası sevinçleri gözlerinde okunan sporcular, kazanılan kupayı, karşılayan idarecilere teslim etti. Takımı karşılayanlar da sporcuları tek tek kutlarken, baklava ikramı yapıldı.

Başarılı sporcu Gülşah, son maçta sakatlandığı için takıma koltuk değnekleriyle eşlik ederken, kaptan Gülbahar Kaplan ise mutluluklarını dile getirdi. Bir yıl boyunca çok çalıştıklarını ve bu başarıyı hak ettiklerini kaydeden kaptan Gülbahar Kaplan, “Çok zor turnuvaydı. Yarı final, final maçları art  arda olunca bizi zorladı. Hak ettiğimiz başarıyı aldığımız için çok mutluyum. Bizi destekleyen herkese yürekten teşekkürler. Bu başarıyı daha ileriye taşıyacağız” diye konuştu.

Antrenör Ali Kamberoğlu, da mutlu ve gururlu olduklarını ifade ederek, “Emeğimizin karşılığını aldık. Bu anlamda hepimiz çok gururluyuz. Bursa’mızı  iki takım ligde temsil edecek. Hedefimiz bu başarıyı daha ileriye taşımak. Takımımı ve kulübümüzü tebrik ediyorum” dedi. 

  • Nilüfer’in Sultanları coşkuyla karşılandı
  • Nilüfer’in Sultanları coşkuyla karşılandı
  • Nilüfer’in Sultanları coşkuyla karşılandı
  • Nilüfer’in Sultanları coşkuyla karşılandı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016