Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey personelle tek tek bayramlaştı

25.07.2014 16:34
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Ramazan Bayramı öncesi tüm birimlerdeki personeli ziyaret ederek, tek tek bayramlaştı.

Her bayram tatili öncesi belediye personeliyle bir araya gelerek bayram tebriğinde bulunan Başkan Bozbey, belediye birimlerini yine tek tek ziyaret etti. Bozbey, Başkan Yardımcıları ile birlikte Nilüfer Belediyesi Nilpark, Alaaddinbey Hizmet Binaları, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Nikahevi, Bizim Ev Sosyal Yaşam Destek Merkezi, Nilüfer Belediyespor, Nilüfer Akkılıç Kütüphanesi, Nâzım Hikmet ve Konak Kültürevleri, Konak Olimpik Havuz Tesisi, Nilüfer Kent Konseyi, Sağlık İşleri Müdürlüğü ve diğer birimleri ziyaret etti.

 

Nilüfer Belediyesi’nde tatil döneminde de birçok personelin görevlerinin başında olacağını hatırlatan Bozbey, bayram tatiline girecek personele aileleri ile birlikte mutlu bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu.

 

Başkan Bozbey ziyaretler sırasında hoş bir sürprizle de karşılaştı. Bizim Ev Sosyal Yaşam Destek Merkezi ziyareti sırasında öğrenciler Başkan Bozbey’e kendi yaptıkları şekerleri hediye etti.

  • Bozbey personelle tek tek bayramlaştı
  • Bozbey personelle tek tek bayramlaştı
  • Bozbey personelle tek tek bayramlaştı
  • Bozbey personelle tek tek bayramlaştı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016