Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Akkılıç Kütüphanesi 7 Yaşında

06.12.2014 16:58
Google+ ile paylaş
2007 yılında Akkılıç Kütüphanesi'nin kurulmasıyla hizmete başlayan Nilüfer Belediyesi Kütüphaneleri, bugün yoluna dört kütüphane, bir kültürevi kitaplığı ve bir yazarevinden oluşan kocaman bir aile olarak devam ediyor.

Kitapların özgür düşünceye, yaratıcılığa, hayal gücüne açılan kapılarını Nilüfer'de hep açık tutmak; okuma sevgisini, yeni evrenler keşfetmenin heyecanını her yaştan bireyle paylaşmak için başlattığımız kütüphane yolculuğunun ilk durağı olan Akkılıç Kütüphanesi'nin 7. Kuruluş Yıldönümü'nü kutluyoruz. 

 

8 Aralık 2014 Pazartesi 19.00'da başlayacak olan Akkılıç Kütüphanesi 7. Kuruluş Yıldönümü etkinliği, Nilüfer Belediyesi, Bursa Gazeteciler Cemiyeti ve Akkılıç ailesi davetiyle düzenlenecek. Törende, geçen sene Yılmaz Akkılıç Bursa Araştırmaları Ödülü alan ve kitaplaştırılan araştırma dosyalarının tanıtımı ve imza etkinliğinin yanısıra Yılmaz Akkılıç'ın iki ciltten oluşan Nerede Hata Yaptık Dost Okurlarım adlı kitabı katılımcılara ücretsiz olarak takdim edilecek. Etkinlik sonunda Nilüfer Belediyesi Kütüphaneleri bağışçılarına plaket ve teşekkür belgeleri sunulacak.

 

  • Akkılıç Kütüphanesi 7 Yaşında
  • Akkılıç Kütüphanesi 7 Yaşında
  • Akkılıç Kütüphanesi 7 Yaşında
  • Akkılıç Kütüphanesi 7 Yaşında
  • Akkılıç Kütüphanesi 7 Yaşında

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016