Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni başkanını seçti

22.12.2014 09:59
Google+ ile paylaş
Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Meclisi 4. Olağan Genel Kurulu’nda M. Berk Kaya Genel Başkan, Elif Keleş de Eş Başkan olarak seçildi.

Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Meclisi 4. Olağan Genel Kurulu Nilüfer Kent Konseyi Evi’nde yapıldı. Genel Kurula, Nilüfer Kent Konseyi temsilcileri, BESOB temsilcisi, çeşitli meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler ile çeşitli liselerden temsilciler katıldı. Geniş katılımla gerçekleşen genel kurulda M. Berk Kaya genel başkanlığa aday olurken, Elif Keleş da eş başkanlığa aday oldu. Onur Yüce’nin Divan Başkanlığı’nı yaptığı genel kurulda 20 oy alan M. Berk Kaya Genel Başkan, Elif Keleş de Eş Başkan seçildi. Divan Başkanı Onur Yüce, Divan Sözcüsü Ali Dündar,Yazman Ayberk Öztürk, Semih Özkarakaş Uludağ Üniversitesi Öğrenci Topluluğu Temsilcisi, Elif Nur Günlar Lise Öğrenci Temsilcisi, Kübra Bayrak Meslek Odaları Temsilcisi olarak seçildi.


Gençlik Meclisi Genel Başkanlığı görevini Ali Dündar’dan devralan Başkan M. Berk Kaya teşekkür konuşması yaptı. Kaya ekibinin her türlü çalışmaya ve işbirliğine açık olacağını ifade etti.

  • Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni başkanını seçti
  • Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni başkanını seçti
  • Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni başkanını seçti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016