Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor’a yeni yardımcı antrenör

26.02.2015 11:21
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nda Yardımcı Antrenör Suat Yağcıoğlu’yla yolların ayrılmasının ardından Abdullah Tiryaki ile sözleşme imzaladı.

Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi’nin iddialı ekiplerinden Nilüfer Belediyespor’da Suat Yağcıoğlu’nun takımdan ayrılmasının ardından, altyapılardan sorumlu antrenör ve A Takım yardımcı antrenörlük görevine Abdullah Tiryaki getirildi.

Üçevler Nilüfer Belediyespor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Ali Karamık, “Abdullah arkadaşımızı Nilüfer ailesine kattığımızdan dolayı mutluyuz. Yönetim olarak takımın ve antrenörlerimizin her zaman arkasındayız. Abdullah Hoca sayesinde altyapıdan da Milli Takım’a yeni oyuncular yetiştireceğimize inanıyoruz. Kendisine yeni yerinde ve görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Nilüfer Belediyespor gibi güçlü bir takımda görev aldığı için mutlu olduğunu dile getiren Abdullah Tiryaki de “Sıcak bir ortamla karşılaştım. Tesisler harika. Diğer antrenörlerimizle birlikte uyum içinde çalışarak A Takımımızı ve altyapıdaki takımlarımızı daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

4. kademe antrenörlük belgesi sahibi olan Abdullah Tiryaki, daha önce DSİ Nilüferspor, Bursa Büyükşehir Belediyespor, Bosch Spor Kulübü ve İnegöl Belediyespor takımlarında antrenör olarak görev yaptı.

  • Nilüfer Belediyespor’a yeni yardımcı antrenör
  • Nilüfer Belediyespor’a yeni yardımcı antrenör
  • Nilüfer Belediyespor’a yeni yardımcı antrenör

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016