Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey, NİLSEM kursiyerleriyle buluştu

04.03.2015 11:19
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Sürekli Eğitim Merkezi (NİLSEM)’i ziyaret ederek kursiyerlerle kahvaltıda buluştu.

Nilüfer’de kadınlara yönelik sosyal amaçlı kurslar düzenleyerek kadınların el becerilerinin gelişmesi ve unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarını gün yüzüne çıkartan Nilüfer Sürekli Eğitim Merkezi (NİLSEM) kursiyerleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile kahvaltıda bir araya geldi. Fethiye Mahallesi’nde bulunan eğitim merkezinde kursiyerlerin birbirinden değerli çalışmalarını inceleyen Başkan Bozbey, kursiyerleri özverili çalışmalarından dolayı kutladı.

NİLSEM kursiyerlerinin kendi elleriyle hazırladıkları kahvaltıya Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in yanı sıra eşi Seden Baştimur Bozbey, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gül Günaydın, Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Atakan Çorbacı, Fethiye Mahalle Muhtarı Hüseyin Ormanlı ve kursiyerler katıldı.

Nilüfer Sürekli Eğitim Merkezi’nde kursiyerler; dekoratif dokuma, keçe, iğne oyası, hediyelik eşya, koza çiçek, gümüş kazaz, giyim, ev mefruşatı ve el nakışı ile ilgili eğitimler alarak birbirinden güzel eserleri gün yüzüne çıkartıyor.

  • Bozbey, NİLSEM kursiyerleriyle buluştu
  • Bozbey, NİLSEM kursiyerleriyle buluştu
  • Bozbey, NİLSEM kursiyerleriyle buluştu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016