Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’den Emniyet Müdürü Yıldız’a ziyaret

25.03.2015 17:05
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Ocak ayında göreve başlayan Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Yardımcıları Adil Kayaoğlu ve Yalçın Işıkyıldız ile birlikte, İstanbul Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı’ndaki Başmüfettişlik görevinden Bursa İl Emniyet Müdürü olarak atanan Selami Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Yeni görevinde Yıldız’a başarı dileklerinde bulunan Başkan Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin Emniyet Müdürlüğü ile örnek projelere imza attığını söyledi. Bozbey, “Bisikletli Polis” uygulamasının da diğer kentler tarafından örnek alındığını belirtti.

 

Güven içerisinde yaşamanın emniyet birimlerinin aldığı tedbirlerle mümkün olduğunu ifade eden Bozbey, “Ortak projeler gerçekleştirerek bu huzur ve güven ortamını daha iyi şekilde sağlayacağız” dedi.

Bursa Emniyet Müdürü Yıldız da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kentin huzuru için çalıştıklarını ifade etti.  

Ziyaret sonunda Başkan Bozbey, Yıldız’a Nilüfer Belediyesi personelinin  “Duruyoruz” etkinliğinde oluşturduğu Atatürk portresini hediye etti.

  • Başkan Bozbey’den Emniyet Müdürü Yıldız’a ziyaret
  • Başkan Bozbey’den Emniyet Müdürü Yıldız’a ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016