Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu’ndan anlamlı konser

13.04.2015 13:58
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ve LÖDER işbirliğiyle, Uludağ Üniversitesi Çocuk Hematoloji Kök Hücre Merkezi yararına düzenlenen konsere katılanlar nostalji dolu bir gece yaşadı.

Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu, Uğur Mumcu Sahnesi’nde anlamlı bir konsere daha imza attı. Şef Dr. Aysel Gürel yönetimindeki koro, şarkılarını bu kez lösemili çocuklar için söyledi.  Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu’nun Uludağ Üniversitesi Çocuk Hematoloji Kök Hücre Merkezi yararına gerçekleştirdiği  ‘Yarınlar umut olsun, çocuklar neşe dolsun’ konserine Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Aysel Okumuş, LÖDER yetkilileri ve çok sayıda izleyici katıldı. Yaklaşık iki saat süren konserde koro ve solistler seslendirdikleri nostaljik parçalarla büyük beğeni topladı. Koro, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden sanatçı Kayahan’ı da unutmadı. Kayahan’ın  ‘Bir aşk hikâyesi’ adlı şarkısını söyleyen koro salonda bulunanlara hüzün dolu anlar yaşattı.

 

Fit Dans Spor ve Sanat Merkezi’nden Tülay ve Şenol Özkahraman’ın dans gösterisi de geceye renk kattı.

 

Nostaljik anların yaşandığı gecenin sonunda Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Aysel Okumuş, Şef Dr. Aysel ve koroya çiçek vererek kutladı.
  • Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu’ndan anlamlı konser
  • Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu’ndan anlamlı konser
  • Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu’ndan anlamlı konser

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016