Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Kent Konseyi’nden eğitmenlere plaket

22.04.2015 09:46
Google+ ile paylaş
Nilüfer Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin El-İzi Gönüllü Sanat Atölyeleri’nde on yılını dolduran eğitmenlere plaket verildi. Düzenlenen programda kahkaha terapisi ile renkli anlar da yaşandı.

Nilüfer Kent Konseyi El-İzi Sanat Atölyeleri eğitmenlerinden Hatice Yavaş, Nebahat Ulugül ve Hülya Yeğin’e on yıllık hizmetlerinden dolayı Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Şazi Çavuşoğlu tarafından teşekkür plaketi verildi. Kadınca Lokal’de düzenlenen etkinlikte konuşan Şazi Çavuşoğlu emeklerinden dolayı El-İzi Atölyesi gönüllü öğretmenlerine teşekkür etti. Nilüfer Kent Konseyi’nin başarılı çalışmalarından her yerde övgüyle bahsedildiğini belirten Çavuşoğlu, “Nilüfer Kent Konseyi ailesinde güzel eserler ortaya çıkaran El-İzi Atölyesi’nin ayrı bir yeri var. Burada görev yapmış gönüllü öğretmenlerimiz umuyorum ki bundan sonra da destek vermeye devam edecek” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Kahkaha Terapisti Ayşen Balıkçılar, katılımcılara gülme, gevşeme ve nefes egzersizlerinden oluşan ‘‘Kahkaha Terapisi’’ uyguladı.

Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte elde edilen gelir de ihtiyaç sahiplerine aktarılacak.

  • Nilüfer Kent Konseyi’nden eğitmenlere plaket
  • Nilüfer Kent Konseyi’nden eğitmenlere plaket
  • Nilüfer Kent Konseyi’nden eğitmenlere plaket

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016