Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de tango günleri başlıyor

28.04.2015 13:19
Google+ ile paylaş
6. Nilüfer Tango Festivali 1 Mayıs’ta başlıyor. Festival kapsamında isteyenler ünlü eğitmenlerden ücretsiz tango dersleri alabilecek.

Nilüfer’de festivaller hiç bitmiyor.  Bu defa meraklıları 6. Nilüfer Tango Festivali’nde tangoya doyacak.  Nilüfer Tango Festivali 1 Mayıs Cuma günü başlıyor.  Ünlü tango eğitmenleri Nadia Cronıdu-Nany Peralta,  İris Başak Doğdu-Utku Küley, Cecilia Garcia-Serkan Gökçesu, Nadide Ece Somer-Murat Elmadağlı, Nilay Acar-Ahmet Gezen ile konuk dansçılar Berrak Tüzüner-Emre Tüzüner, Öykü Özatay-Egemen Özatay ile Pınar Ulus-Onurhan Ateşli Fethiye Kültür Merkezi’nde gösteri yapacak. 1 Mayıs Cuma günü saat 20.30’da başlayacak tango gösterileri ücretsiz olacak.

 

Festival kapsamında isteyenler tango da öğrenebilecek. Türk ve yabancı birçok usta eğitmen 3 gün boyunca Nilüfer Belediyesi Altınşehir Gençlik Merkezi'nde tango öğrenmek isteyen katılımcılara eğitim verecek. Önceden kayıt olma koşulu ile eğitimler ücretsiz verilecek.  Tango eğitimlerine katılmak isteyenler 30 Nisan günü saat 17.00’ye kadar Altınşehir Gençlik Merkezi’ne kayıt yaptırabilecek.


Dansçıların ve eğitmenlerin halka açık olarak sergileyecekleri gösteri akşamı 1 Mayıs Cuma akşamı Fethiye Kültür Merkezi'nde saat 20.30 da gerçekleşecek.

  • Nilüfer’de tango günleri başlıyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016