Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor’a tecrübeli smaçör

11.06.2015 16:57
Google+ ile paylaş
Kadrosunu güçlendirmeye devam eden Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen Meryem Boz’u 1 yıllığına renklerine bağladı.

Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi’ni beşincilikle tamamlayarak büyük başarıya imza atan Nilüfer Belediyespor yeni sezon için kadrosunu yeni isimlerle güçlendiriyor. Mavi beyazlılar geçtiğimiz sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor forması giyen Meryem Boz ile sözleşme imzaladı.

 

Meryem Boz’u geçen yıldan beri takip ettiğini belirten Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık “Bu yıl Nilüfer Belediyespor’a çok iyi bir takım kuruyoruz. Transferlerini yaptığımız oyuncular kendini ispatlamış sporcular. Meryem Boz Avrupa Şampiyonası’nda en iyi blok yapan oyuncu seçildi.  Oyuncularımız ve ekibimizin iyi bir başarı elde edeceğinden şüphem yok” dedi. Destekleri için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e de teşekkür eden Karamık “Nilüfer Belediyespor’un her zaman yanında olan Nilüfer Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’e teşekkür ederim. Bu yıl gerçekten güzel maçlar seyredeceğiz” dedi.

 

Nilüfer Belediyespor’da smaçör olarak oynayacak olan Meryem Boz da yeni sezon için iddialı konuştu. Boz  “Takıma elimden geldiğince katkıda bulunacağıma inanıyorum.  Beni tercih ettikleri için başkan ve antrenörlerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

  • Nilüfer Belediyespor’a tecrübeli smaçör
  • Nilüfer Belediyespor’a tecrübeli smaçör
  • Nilüfer Belediyespor’a tecrübeli smaçör

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016