Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer kadrosu altyapıyla güçleniyor

22.07.2015 14:13
Google+ ile paylaş
Yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine toplayan Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 2015-2016 sezonuna altyapıdan sporcular yetiştirerek hazırlanıyor.

Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Lig’i 2015-2016 sezonu için tüm hazırlıklarını tamamlayan Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol takımı, antrenmanlara altyapı kadrosuyla başladı.

 

Takımın baş antrenörlüğüne Türkiye eski Baş Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları’nın gelmesinin ardından altyapı kadrosuna önem veren Nilüfer Belediyespor yeni sezonda A Takım’a yeni sporcular kazandırmayı hedefliyor.

 

Genç ve minik takımla Nilüfer Belediyespor Üçevler Spor Tesisleri’nde bir araya gelen takımın Baş Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları ve teknik heyet ilk antrenmanlarını yaptı.  Sporculara deneyimlerini aktaran Reşat Yazıcıoğulları, genç voleybolculara moral verdi. Hedeflerini yüksek tutmaları gerektiğini de söyleyen Yazıcıoğulları, Nilüfer Belediyespor’un iyi bir voleybol okulu olduğunu kaydetti. Yazıoğulları yeni sezonda altyapı kadrosundan da yaralanacağını açıkladı.

 

Genç ve minik voleybolcuların ilk antrenmanlarını izleyen Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık da, kulüp olarak sporculara her türlü imkânı sunduklarının altını çizdi. Sporculara ve teknik kadroya güvenlerinin tam olduğunu söyleyen Başkan Ali Karamık, amaçlarının gençleri spora kazandırmak olduğunu vurguladı.

  • Nilüfer kadrosu altyapıyla güçleniyor
  • Nilüfer kadrosu altyapıyla güçleniyor
  • Nilüfer kadrosu altyapıyla güçleniyor
  • Nilüfer kadrosu altyapıyla güçleniyor
  • Nilüfer kadrosu altyapıyla güçleniyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016