Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Üreten kadınlardan Bozbey’e ziyaret

12.08.2015 17:32
Google+ ile paylaş
Konak El İşi Pazarı’nda ürünlerini satan kadınlar, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek kendilerine verdiği destek için teşekkür etti.

Evde yaptıkları el işi, örgü, takı tasarım ve resim tablolarını Konak El İşi Pazarı’nda satan üretici kadınlar, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti. Daha önce sadece Pazar günü olan satış gününün Salı ve Çarşamba olarak yeniden düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti de dile getiren Melahat Murat, Tülin Aydoğdu, Reyhan Başaran, Emine Koç, Atiye Lüküncü ve Sükran Eryerigüzel, Başkan Bozbey’e bu konudaki yardımları için teşekkür etti.

 

Kadınların sosyal hayatta daha fazla yer almaları için çalıştıklarını söyleyen Başkan Bozbey de üreten ve ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen kadınların her zaman yanında olduklarını ifade etti. Bozbey, bu nedenle gelen talep üzerine Konak Pazar Alanı’nda, evde ürettikleri ürünleri daha rahat satabilmeleri için kadınlara haftada iki gün yer verdiklerini belirtti.

 

Haftanın her günü bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren Konak Mahallesi’ndeki pazar alanı, salı ve çarşamba günleri de kadınların evde yaptıkları örgü, el işi, takı tasarım ve resim tablolarını satabilmeleri için üretici kadınlara tahsis ediliyor.

  • Üreten kadınlardan Bozbey’e ziyaret
  • Üreten kadınlardan Bozbey’e ziyaret
  • Üreten kadınlardan Bozbey’e ziyaret
  • Üreten kadınlardan Bozbey’e ziyaret
  • Üreten kadınlardan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016