Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesporlu hentbolcular gururumuz oldu

04.09.2015 15:45
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı oyuncuları Çetin Çelik ve Ramazan Mutlu, Plaj Hentbolu Erkek Milli Takımı ile katıldıkları Akdeniz Plaj Oyunları’nda üçüncü olarak büyük gurur yaşattılar.

Uluslararası Akdeniz Oyunları Komitesi (ICMG) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Akdeniz Plaj Oyunları’nda Plaj Hentbolu Erkek Milli Takımı büyük başarı elde etti.

İtalya'nın Pescara kentinde devam eden oyunların 6. gününde, plaj hentbolunda 3'üncülük karşılaşmaları oynandı. Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı oyuncuları Çetin Çelik ve Ramazan Mutlu’nun da yer aldığı Plaj Hentbolu Erkek Milli Takımı,  üçüncülük karşılaşmalarında Yunanistan ile karşı karşıya geldi. Setlerde 1-1 eşitlik olduğu için mücadelenin galibini seri atışlar belirledi. Seri atışlarda rakibine 8-7 üstünlük sağlayan Türkiye, bronz madalyanın sahibi oldu.

 

Plaj Hentbolu Erkek Milli Takımı’nın elde ettiği başarıda payı olan Nilüfer Belediyespor Hentbol Takımı oyuncuları Çetin Çelik ve Ramazan Mutlu, Nilüfer’e çifte gurur yaşattı.

Nilüfer Belediyespor yönetimi,  milli takımın yaşattığı mutluluğu, takımda yer alan Nilüfer Belediyesporlu oyuncuların ikiye katladığını belirterek takım hocalarına ve tüm oyunculara teşekkür etti.


  • Nilüfer Belediyesporlu hentbolcular gururumuz oldu
  • Nilüfer Belediyesporlu hentbolcular gururumuz oldu
  • Nilüfer Belediyesporlu hentbolcular gururumuz oldu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016