Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Dağ bisikletinde Nilüfer’e bir birincilik daha

02.10.2015 13:07
Google+ ile paylaş
İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Dağ Bisikleti C1 yarışında Nilüfer Belediyespor Bisiklet Takımı yine ödülle döndü.

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Uluslararası Dağ Bisikleti C1 yarışı İstanbul Arnavutköy’de gerçekleşti.

 

Bu sene ikinci defa dağ bisikleti yarışına ev sahipliği yapan Arnavutköy yarışlarına Polonya, Macaristan, Yunanistan, Japonya, İsrail, Belçika, Lüksemburg, İran, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Karadağ olmak üzere toplam 12 ülkeden bisikletçiler  katıldı. Yarışlarda Türkiye’den Bursa,Yalova, Isparta, Samsun, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Çorum, Kütahya, Antalya, Osmaniye, Nevşehir, Çorum,Tekirdağ ve Kahramanmaraş’tan yarışmacılar  yer aldı.

 

Toplam 106 yarışmacı katıldığı uluslararası düzeyde gerçekleşen yarışta 6 kategoride 56 sporcu, öğleden sonra başlayan elit kategoride de  50 sporcu yarıştı. Büyük çekişmenin yaşandığı yarışların U17 kategorisinde Nilüfer Belediyesporlu Sinan İli, rakiplerini geçerek birincilik kürsüsüne çıkmayı başardı. Sinan İli göstermiş olduğu başarılı performans nedeniyle  milli takım kampına davet edildi.

Yarışlarda Nilüfer Belediyesporlu bir diğer yarışmacı Tolga Akdeniz  de 41 yarışmacının katıldığı  ve zorlukla tamamlanan Elite Men katogorisinde 23. olmayı başardı.

Nilüfer Belediyespor Bisiklet Takımı, kendilerine her zaman destek veren Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediyespor Başkanı  Ali Karamık’a teşekkür ettiler

 

  • Dağ bisikletinde Nilüfer’e bir birincilik daha
  • Dağ bisikletinde Nilüfer’e bir birincilik daha
  • Dağ bisikletinde Nilüfer’e bir birincilik daha
  • Dağ bisikletinde Nilüfer’e bir birincilik daha

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016