Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’den AA’ya Hayırlı olsun ziyareti

28.10.2015 12:35
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Anadolu Ajansı’na yeni atanan Bölge Müdürü Zafer Akpınar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Anadolu Ajansı Bursa Bölge Müdürü Zafer Akpınar’ı Bölge Müdürlüğü’nde ziyaret etti. Göreve yeni atanan Akpınar’a çalışmalarında başarılar dileyen Bozbey, Nilüfer Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenecek olan “sessiz yürüyüş”e davet etti.

 

Tüm basın çalışanlarının Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Başkan Bozbey, “Tüm halkımızı yarın gerçekleşecek olan Cumhuriyet yürüyüşüne davet ediyorum. Halk olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na sahip çıkmalıyız. 60 bin civarında bayrak dağıttık. Tüm halkımızın evlerini bayraklarla donatmalarını istiyoruz. Cumhuriyet barış, demokrasi, özgürlük demektir. Huzurlu, çağdaş bir yaşam için Cumhuriyet’e sahip çıkmalıyız” dedi.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Anadolu Ajansı Bursa Bölge Müdürü Zafer Akpınar da Başkan Bozbey’e teşekkür etti.

 

Başkan Mustafa Bozbey, Doğan Haber Ajansı Bursa Temsilciliğini de ziyaret ederek,  Bursa Temsilcisi Fuat Kars ve çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi. Çalışmalarında başarılar dileyen Bozbey, DHA personelini de 29 Ekim Cumhuriyet Yürüyüşü’ne davet etti.

  • Başkan Bozbey’den AA’ya Hayırlı olsun ziyareti
  • Başkan Bozbey’den AA’ya Hayırlı olsun ziyareti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016