Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Kadın Korosu’ndan Başkan Bozbey’e ziyaret

28.10.2015 13:01
Google+ ile paylaş
Nilüfer Kadın Korosu 2015-2016 sezon açılışı öncesi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i makamında ziyaret ederek 15 Kasım'da gerçekleşecek 10. Yıl Konseri'ne de davet etti.

Sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Bursa'nın yanı sıra yurtiçi ve yurtdışında verdiği konserlerle büyük beğeni toplayan Nilüfer Kadın Korosu, 10. kuruluş yıl dönümünü görkemli bir organizasyonla kutlamaya hazırlanıyor.

 

Sezon açılışı öncesi Koro Şefi Dr. Aysel Gürel, koristlerle birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. Başkan Bozbey’i, 15 Kasım’da BAOB Oditoryum'da gerçekleşecek olan 10. Yıl Konseri'ne davet eden Aysel Gürel, “Koromuz kuruluşundan bu yana 10 yılda, kayıtlara geçmiş 80 konser verdi. Kurulduğumuz günden bugüne koromuza gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

"BU KORO İLK VE TEK"

Koronun çalışmalarını yakından takip ettiğini, fırsat buldukça konserleri de izlediğini belirten Başkan Mustafa Bozbey de; “Bu koro ilk ve tek. Nilüfer'i ve kadınlarımızı çok güzel bir şekilde temsil ediyor” diyerek çalışmaları için kutladı.

 

Koro Şefi Dr. Aysel Gürel, geçtiğimiz sezona ilişkin faaliyet raporu ve basın özetlerinden oluşan dosyaları da Başkan Bozbey’e verdi. 

  • Nilüfer Kadın Korosu’ndan Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Nilüfer Kadın Korosu’ndan Başkan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016