Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Pastalar baba ve çocuklarından

29.11.2015 15:38
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Baba-Çocuk Atölyesi’ne çocukları ile birlikte katılan Belediye çalışanları renkli bir gün geçirdi. Pasta atölyesinde babalar çocuklarıyla lezzetli pastalar yaptı.

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Baba-Çocuk Atölyesi’ne katılan babalar bu hafta sonu çocuklarıyla birlikte mutfağa girdi.

 

Atölye kapsamında daha önceki haftalarda farklı etkinlikler gerçekleştiren babalar ve çocukları bu defa hünerlerini Nilüfer Belediyesi Dernekler Yerleşkesi Mutfağı’nda pasta yaparak gösterdi. Babalar ve çocukları önce pasta eğitimi aldı ardından öğrendiklerini uygulayarak birbirinden lezzetli pasta hazırlayarak evdekilere sürpriz yaptı.

 

Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte Nilüfer Belediyesi’nde çalışan babalar çocuklarıyla birlikte bir ay boyunca her hafta sonu Baba-Çocuk Atölyesi’nde katılarak farklı konularda eğitim alıyor. Daha önceki haftalarda uçurtma yapımı ve drama eğitimleri verildi.
  • Pastalar baba ve çocuklarından
  • Pastalar baba ve çocuklarından
  • Pastalar baba ve çocuklarından

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016