Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Atiye Sevgililer Günü’nde coşturdu

15.02.2016 14:19
Google+ ile paylaş
Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali kapsamında Sevgililer Günü’ne özel konser veren Atiye, performansıyla hayranlarını coşturdu. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı konserde Atiye çaldığı darbuka ve sergilediği danslarla gönülleri fethetti.

Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali 14 Şubat Sevgililer Günü’nde özel bir konsere sahne oldu. Sevilen sanatçı Atiye, ‘Çok sevgili caz’ isimli konseriyle Podyumpark’ta sevenleriyle buluştu.

‘Soygun var’, ‘Kal’, ‘Salla’ gibi parçaları başta olmak üzere sevilen şarkılarını söyleyen genç sanatçı izleyenleri coşturdu. Atiye, arap müziğinden eserleri de başarıyla seslendirerek geceye renk kattı.

 

Darbuka şov

Sevilen sanatçı Atiye, konserde hayranlarına bir de sürpriz yaparak darbuka çaldı. Çaldığı darbuka performansıyla hünerini sergileyen Atiye, danslarıyla da büyük beğeni topladı. Hayranlarıyla sık sık sohbet eden ünlü sanatçı, sahneden yaptığı özçekimle de sevenlerinin gönlünü  fethetti.

Şarkılarını sevgililere adadığını söyleyen ünlü ve başarılı şarkıcı Atiye; “Ben her müzik tarzını dinliyorum ve kendi şarkılarımda da mümkün olduğunca farklı tarzlara yer veriyorum. Özgür müzik yapmayı seviyorum. Bu festivalle beni sizlerle buluşturan Bursa Nilüfer Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan Atiye’ye konser sonunda, Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç çiçek ve plaket vererek, Başkan Mustafa Bozbey adına teşekkür etti.

21 Şubat’ta sona erecek olan Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali kapsamında bu hafta Jülide Özçelik,  Guillaume Perret & The Electric Epic, Omar Sosa/Joo KrausDuo, Karsu Dönmez, İbrahim Maalouf, ve Tomatito konser verecek. 

  • Atiye Sevgililer Günü’nde coşturdu
  • Atiye Sevgililer Günü’nde coşturdu
  • Atiye Sevgililer Günü’nde coşturdu
  • Atiye Sevgililer Günü’nde coşturdu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016