Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Ceyda Aktaş Nilüfer Belediyespor’da

26.05.2016 16:16
Google+ ile paylaş
Yeni sezonda genç ve iddialı bir takım kurmayı hedefleyen Nilüfer Belediyespor, geçtiğimiz yıl Halkbank forması giyen Ceyda Aktaş ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Yeni sezona mutlak başarı hedefiyle hazırlanan Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Halkbank’ın başarılı oyuncusu Ceyda Aktaş ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. 1.90 cm boyunda ve 22 yaşında olan genç oyuncu pasör çaprazı mevkiinde forma giyiyor. Voleybola, Vakıfbank altyapısında başlayan Ceyda Aktaş, TED Ankara Koleji, Beşiktaş, Çanakkale Belediyespor ve son olarak da Halkbank formasını giydi. 2011 yılında Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu sevinci yaşayan genç voleybolcu, Türkiye Yıldız Milli Takımı kadrosunda da yer aldı. 2012 yılında Avrupa Şampiyonu olan Türkiye Genç Milli Takımı’nda da başarılı maçlar çıkaran Ceyda Aktaş, yine 2012 yılında Dünya Gençler Voleybol Şampiyonası’nda “En Değerli Pasör Çaprazı” seçildi.

Günü değil, geleceği kurtarıcı bir yapılanmaya gittiklerini belirten Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık “Kadromuzu genç, yetenekli aynı zamanda karakterli sporcular ile yeniliyoruz. Ceyda Aktaş uzun zamandır takibimizde yer alan bir sporcu. Hem pasör çaprazı, hem de smaçör olarak oynayabiliyor. Kendisinin bizimle başarılı olacağına ve Milli Takım’a seçileceğine inanıyoruz” dedi. 

  • Ceyda Aktaş Nilüfer Belediyespor’da

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016