Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey öğle yemeğini personelle yedi

13.07.2016 16:15
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğle yemeğini Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden bir grup personelle yedi. Yemekte Başkan Bozbey, hem personelden beklentilerini dile getirdi hem de önerileri dinledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, personeliyle öğle yemeklerinde bir araya gelmeye devam ediyor. Belediye personelinin motivasyonunu artırmak, kurum içi iletişimi güçlendirmek ve Nilüferliler’e daha iyi hizmet edebilmek için öğle yemeklerinde farklı müdürlüklerden personeli makamında ağırlayan Başkan Bozbey bu defa Emlak ve İstimlak Müdürlüğü personeliyle yemekte buluştu.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi Başkanlık Makamı’ndaki yemeğe Başkan Bozbey’in yanı sıra eşi ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Seden Bozbey, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal ile İnsan Kaynakları Danışmanı Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz katıldı

Yaptıkları çalışmalar hakkında personelden bilgi alan Başkan Bozbey, Nilüfer’e daha iyi hizmet verilebilmesi konusunda çalışanların talep ve önerilerini de dinledi. 

  • Başkan Bozbey öğle yemeğini personelle yedi
  • Başkan Bozbey öğle yemeğini personelle yedi
  • Başkan Bozbey öğle yemeğini personelle yedi
  • Başkan Bozbey öğle yemeğini personelle yedi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016