Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

İzmir Cup’ın şampiyonu Nilüfer Belediyespor

15.08.2016 11:47
Google+ ile paylaş
Hentbol Erkekler İzmir Cup Hazırlık Turnuvası’nın şampiyonu Nilüfer Belediyespor oldu. Turnuvadan yenilgisiz çıkan Nilüfer Belediyesporlu hentbolcular sezonun ilk kupasını Nilüfer’e taşımanın mutluluğunu yaşadı.

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Nilüfer Belediyespor Erkekler Hentbol Takımı, Hentbol Erekler İzmir Cup Hazırlık Turnuvası’nda şampiyon olarak taraftarlarını sevince boğdu. Göztepe, Beykoz Belediyespor, Merzifon Belediyespor ve Antalyaspor’un katıldığı turnuvada 5’te 5 yapan Nilüfer Belediyespor şampiyon oldu. Nilüfer Belediyespor Göztepe’yi 24-21, Antalyaspor’u 29-28, Beykoz Belediyespor’u 25-24, Merzifon Belediyespor’u da 28-24 yenerek yenilgisiz şampiyonluğa ulaşmanın mutluluğunu yaşadı.   

Sezonun ilk kupasını kazandıkları için mutlu olduklarını belirten Nilüfer Belediyespor Hentbol Teknik Sorumlusu M. Fatih Işık “Bu turnuvada yeni transferlerimizi ve altyapıdan gelen genç oyuncularımızı görme fırsatını yakaladık. Birbirinden çekişmeli geçen maçlarda oyuncularımız taktik disiplin ve fiziki üstünlüklerini rakiplerine kabul ettirdiler.  2-4 Eylül 2016 tarihlerinde Gümüşhane’de yapılacak olan Türkiye Kupası 1. Tur Grup maçlarına kadar takımımız tam olarak hazır hale gelecek. Nilüfer Belediyespor Erkekler Hentbol Takımı yeni sezonda da başarılarını sürdürecek. Bize verdikleri destek için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık’a teşekkür ediyorum” dedi. 

  • İzmir Cup’ın şampiyonu Nilüfer Belediyespor
  • İzmir Cup’ın şampiyonu Nilüfer Belediyespor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016