Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in sultanları yeni sezona hazırlanıyor

16.08.2016 16:45
Google+ ile paylaş
Voleybol Sultanlar Ligi’nin güçlü takımlarından, Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı 2016-2017 sezonu hazırlıklarına hızlı başladı.

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, yeni sezona iddialı girmeye hazırlanıyor. Baş Antrenör Atay Doğu yönetimindeki takım, çalışmalarına başladı.

Çalışmalarını Üçevler Spor Tesisleri’nde yapan Nilüfer’in sultanları günde çift idmanla yeni sezona hazırlanıyor. Sabah antrenmanları kondisyon ağırlıklı geçerken, öğleden sonra da taktiksel çalışmalar yapılıyor.

Nilüfer Belediyespor’un prensip anlaşması yaptığı Ukrayna Milli Takımı oyuncuları  Tetyana Kozlova ve Iryna Thuskina ile Sırbistan Milli Takımı oyuncusu Aleksandra Crnceviç,  ülkelerinin Avrupa Voleybol Şampiyonası eleme maçlarının ardından, Bursa’ya gelerek çalışmalara katılacak.

Genç ve dinamik bir ekiple mücadele edeceklerini ifade eden Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık “Türkiye Voleybol Federasyonu henüz  2016-2017 sezonunun açılış takvimini ve fikstürü belirlemedi. Biz 15 Ekim 2016 tarihinde lig başlayacakmış gibi çalışmalarımızı disiplinli bir şekilde sürdürüyoruz. Bursa halkına güzel maçlar izlettirmek istiyoruz. Bu yıl Bursalı voleybol severleri Cengiz Göllü Voleybol Salonu’na bekliyoruz” dedi.

  • Nilüfer’in sultanları yeni sezona hazırlanıyor
  • Nilüfer’in sultanları yeni sezona hazırlanıyor
  • Nilüfer’in sultanları yeni sezona hazırlanıyor
  • Nilüfer’in sultanları yeni sezona hazırlanıyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016