Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Geyikli, Nilüfer’i yakından takip ediyor

24.08.2016 15:04
Google+ ile paylaş
Çanakkale Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde gerçekleşen ziyarette iki başkan da çalışmaları hakkında bilgi paylaştı. Nilüfer Belediyesi’nin ve Başkan Mustafa Bozbey’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini kaydeden Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, başarılarının devamını diledi. Nilüfer Belediyesi’nin geçen yıl Geyikli’deki ihtiyaç sahipleri için yaptığı kıyafet yardımına da teşekkür eden Yılmaz, sosyal belediyecilik dayanışmasının en güzelinin sergilediğini ifade etti. Geyikli’nin 43 yıl aradan sonra ilk defa CHP’li bir başkan seçtiğini belirten Yılmaz, yöre insanına layık olmaya çalıştıklarını söyledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Bozbey de her zaman Geyikli’ye destek vermeye hazır olduklarını ifade ederek, deneyim ve bilgi paylaşımında bulunacaklarını belirtti. Ziyaretin sonunda Başkan Bozbey, Ercan Yılmaz ve beraberindeki Geyikli Ezine CHP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Erçetin’e günün anısına çeşitli hediyeler verdi.

  • Geyikli, Nilüfer’i yakından takip ediyor
  • Geyikli, Nilüfer’i yakından takip ediyor
  • Geyikli, Nilüfer’i yakından takip ediyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016