Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in sultanları görücüye çıktı

07.08.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Onursal Başkanı Mustafa Bozbey, yeni sezon öncesi bayan voleybol takımını düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıtarak başarılar diledi.

Nilüfer Belediyespor Bayan Voleybol Takımı 2012-2013 sezonu öncesi basına ve kamuoyuna tanıtıldı. Nilüfer Belediye Başkanı ve Nilüfer Belediyespor Onursal Başkanı Mustafa Bozbey ile kulüp yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda yeni transferler de yer aldı. Geçen yılki kadrosundan Elif ve Polen gibi iki önemli ismi kaybeden Nilüfer Belediyespor, kadrosuna Beşiktaş’tan Gülbahar Akgül, Ankaragücü’nden Kübra Tanrıkulu, Bursa Büyükşehir Belediyespor’dan Sedef Sazlıdere ve Tomis Constanta takımından Yuliya Bogmatser ile takviye yaptı. Teknik heyette de değişime giden Nilüfer Belediyespor, takımı Yardımcı Antrenör Ali Kamberoğlu’na emanet etti.

Yeni transferlerle bu yıl da ligde hedeflerinin üst sıralar olduğunu kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “Yeni transferler ve alt yapıdan yetişen oyuncularımızla Nilüfer’i ve Bursa’yı yine en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Yıllardır içimizden yetişen yardımcı antrenörümüz Ali Kamberoğlu bu yıl baş antrenör oldu. Takımı çok iyi tanıyan Kamberoğlu ve ekibinin Nilüfer Belediyespor’u başarıya ulaştıracağına inanıyoruz. Genç Milli Takım’da bulunan Kübra ve Ece’nin de takıma katılmasıyla hazırlıklarımız daha verimli hale gelecektir” dedi. 

Bursa’da voleybol takımlarının üst klasmanlarda sayısının arttığının hatırlatılması üzerine Başkan Bozbey, “Bursa Türkiye’de önemli bir yere sahip. Bursa gibi bir şehirde voleybol geri planda kalamazdı. Nilüfer Belediyespor’un elde ettiği başarılar Bursa’da voleybolu daha ilgi çekici hale getirmeye başladı. Bursa, altyapı ve okulları anlamında voleybol için hazır bir şehir. Bursa’nın kendi çocukları kendine yeter, çünkü arkada yetişen çok fazla sporcu var” diye konuştu. 

Görevi Şahin Çatma’dan devralan Antrenör Ali Kamberoğlu ise takım hakkında bilgi vererek sporcuları tanıttı. Tecrübeli oyuncularla genç oyuncuları harmanlayarak, takım ruhu oluşturacaklarını ifade eden Kamberoğlu, “Yeni sezon hazırlıklarına 23 Temmuz’da 9 sporcuyla başladık. Genç Milli Takımda bulunan Kübra ve Ece Ankara’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası sonrası takıma katılacak. İki oyuncuyla daha görüşmelerimiz sürüyor. Asıl yatırımı altyapıya önem vererek yapıyoruz. Hazırlık maçlarına da ağırlık vereceğiz” diye konuştu. 
Toplantı sonunda Başkan Bozbey takıma ve teknik heyete başarılar dilerken hatıra fotoğrafı da çektirdi. 
  • Nilüfer’in sultanları görücüye çıktı
  • Nilüfer’in sultanları görücüye çıktı
  • Nilüfer’in sultanları görücüye çıktı
  • Nilüfer’in sultanları görücüye çıktı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016