Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Abidin Usta’nın yöneticilerinden Başkan Bozbey’e ziyaret

27.09.2016 14:12
Google+ ile paylaş
Bursa’nın lezzet ustası Abidin Usta Mutfağı ve Örnek Yemek Sanayi Yönetim Kurulu Üyeleri Refik Özen ile Abidin Şakir Özen, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e ‘Abidin Usta Aşçı Tabağından En Lezzetli Anılar’ isimli kitabı hediye etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, makamında Abidin Usta Mutfağı ve Örnek Yemek Sanayi Yönetim Kurulu Üyeleri Refik Özen ve Abidin Şakir Özen’i ağırladı. Yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüşmelerin yapıldığı ziyaret sonunda Refik Özen ve Abidin Şakir Özen Başkan Bozbey’e, kurucu Abidin Usta’nın biyografisinin ve anılarını yer aldığı ‘Abidin Usta Aşçı Tabağından En Lezzetli Anılar’ isimli kitabı hediye etti.

Bursa’nın damak tadının en büyük ustalarından biri olan Abidin Özen’i her zaman hoş anılarla hatırlayacaklarını ifade eden Başkan Bozbey, onun başarısını bayrağı teslim alanların devam ettireceğine inancının tam olduğunu dile getirdi. Ziyaret sırasında eski İçişleri Bakanı Mehmet Gazioğlu da Başkan Bozbey ile Refik Özen ve A. Şakir Özen’e eşlik etti. 

  • Abidin Usta’nın yöneticilerinden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Abidin Usta’nın yöneticilerinden Başkan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016