Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar

07.10.2016 18:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Türkiye Okullararası Tenis Şampiyonası’nda büyük başarı gösteren ÇEK Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul ederek kutladı.

Türkiye Okullararası Tenis Şampiyonası’na katılarak derece elde eden ÇEK Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu öğrencileri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti.

Mersin'de düzenlenen tenis turnuvasında Tenis Yıldız Erkekler’de Türkiye ikinciliği ve Yıldız Kızlar’da Türkiye dördüncülüğü elde eden ÇEK Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu öğrencileri başarılarını Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaştılar.

ÇEK Özel 3 Mart Azizoğlu Ortaokulu Müdür Yardımcısı Kaan Selçuk ve  öğretmenlerin yer aldığı ziyarette Başkan Bozbey, başarılı sporcuları kutladı. Nilüfer Belediyesi olarak herkesin özellikle de öğrencilerin mutlaka sporun bir dalıyla ilgilenmesi için büyük çaba gösterdiklerinin altını çizen Başkan Bozbey, “Kurum olarak sporun tüm branşlarına destek vermeye gayret gösteriyoruz. Spora küçük yaşta başlamak çok önemli. Her zaman dediğim gibi her çocuk mutlaka küçük yaşta bir spor dalıyla uğraşmalı. O zaman ülke olarak büyük organizasyonlara katılarak başarı elde edebiliriz” dedi.

Başkan Bozbey, şampiyonada derece elde eden çocukları tek tek kutlayarak ödül verdi. 

  • Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar
  • Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar
  • Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar
  • Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016