Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Redd Nilüfer’de gönülleri fethetti

15.10.2016 11:16
Google+ ile paylaş
Rock müziğin sevilen grubu Redd Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği konserde hayranlarıyla buluştu. Redd akustik performansıyla sevenlerinin gönlünü bir kez daha fethetti.

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Redd konseri müzik tutkunlarına muhteşem bir gece yaşattı. BAOB Oditoryum’da düzenlenen konsere Redd hayranları büyük ilgi gösterdi. Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Nilgün Berk de konseri izleyenler arasındaydı.


Rock müziğinin en sevilen gruplarından Redd’in solisti Doğan Duru ile Güneş Duru ve Berke Özgümüş, akustik konser serisinin Bursa durağında unutulmaz konsere imza attı. Müzik kariyerlerinde kısa zamanda çok sayıda albüme imza atan başarılı grup sevilen şarkılarını Bursalı sevenleri için seslendirdi. Kendi bestelerinin yanı sıra dünyaca ünlü bestelere de konserde yer veren grup izleyenlerden tam not aldı.


Konserde en büyük alkışı grubun çok sevilen ve yönetmen Çağan Irmak’a ilham vererek filmine isim olan Prensesin Uykusuyum isimli parçası aldı. Yaklaşık iki saat sahne de kalan gruba konser sonunda Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Nilgün Berk çiçek vererek teşekkür etti.

  • Redd Nilüfer’de gönülleri fethetti
  • Redd Nilüfer’de gönülleri fethetti
  • Redd Nilüfer’de gönülleri fethetti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016