Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de kadınlar her geçen gün güçleniyor

19.10.2016 15:34
Google+ ile paylaş
Ertuğrul Kadın Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya gelen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Emeği değerlendirmek ve istihdamı artırmak için her zaman kadınların yanındayız” dedi.

Nilüfer’de yeni kurulan Ertuğrul Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Saadet Gönülsüz, Mahalle Muhtarı Kaya Ali Kamber ve Mahalle Komitesi üyeleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti. Başkan Bozbey, Ertuğrul Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Saadet Gönülsüz ve üyelerini kutlayarak çalışmalarına her zaman destek olacaklarını söyledi. Bozbey, kadınların hayata katılmaları gerektiğini vurgulayarak Nilüfer’de kadınların her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi.

Ertuğrul Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Saadet Gönülsüz de birlik ve beraberlik içerisinde üretim yaparak aile bütçelerine katkıda bulunmak istediklerini söyledi. Gönülsüz, Başkan Bozbey’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Mahalle Muhtarı Kaya Ali Kamber ve Mahalle Komitesi üyeleri de Ertuğrul Mahallesi’ne yapılacak yatırımlar hakkında Nilüfer Belediye Başkan Bozbey ile fikir alışverişinde bulundu. 

  • Nilüfer’de kadınlar her geçen gün güçleniyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016