Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Ali Karamık THF yönetiminde

26.10.2016 16:33
Google+ ile paylaş
Türkiye Hentbol Federasyonu'nun (THF) 4. Olağan Genel Kurulu'nda Nilüfer Belediyespor eski Başkanı ve Nilüfer Belediyesi Başkan Danışmanı Ali Karamık yönetim kuruluna seçildi.

Türkiye Hentbol Federasyonu’nun (THF)  gerçekleştirdiği 4. Olağan Genel Kurul’da yeni yönetim belirlendi. Bilal Eyuboğlu’nun 3’üncü kez Başkan seçildiği genel kurulda oluşan yeni yönetimde Bursa’yı eski Nilüfer Belediyespor Kulübü Başkanı ve Nilüfer Belediye Başkanı Danışmanı Ali Karamık temsil edecek.

 

Bilal Eyuboğlu başkanlığındaki Türkiye Hentbol Federasyonu yönetiminde Ali Karamık dışında, Adem Ceylan, Hakan Gültekin, Şıh Ahmet Kıvrak, Levent İşler,  Ömer Hançer, Hakan Gümüşsoy, Mustafa Sercan Şenel, Mehmet Gani Eser, Necmettin Çalık, M.Nadi Pirci, Mustafa Atak, Cenker Doğan ve Erhan Aras yer aldı.

 

Federasyon yönetimindeki görev dağılımının ilk toplantıda gerçekleşeceğini belirten Ali Karamık “Bursa gibi bir hentbol kentini Ankara’da temsil edeceğiz. Hentbolun ülkemizde ve Bursa’da gelişimi için yoğun bir tempoda çalışacağız” dedi.
  • Ali Karamık THF yönetiminde

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016