Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Çamlıca Mahallesi hizmetlerden memnun

25.11.2016 16:25
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada karavanı ile Çamlıca Mahallesi’ne giderek halkla buluştu. Mahalleli Başkan Bozbey’e yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti iletti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada karavanı ile her hafta Cuma günleri ilçenin bir mahallesini ziyaret etmeyi sürdürüyor. Bozbey bu hafta makamını Çamlıca Mahallesi’ne taşıdı. Mahallenin sorunlarını yerinde görüp talepleri yerinde dinleyen Bozbey ilk olarak Çamlıca Mahallesi Muhtarı Orhan Öztürk ile görüştü. Nilüfer Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Öztürk, Başkan Bozbey’e yapılan çalışmalar için teşekkür etti.


Asfalt, yol ve sosyal alan gibi konularda sorunları olmadığını söyleyen Öztürk, tek isteklerinin mahallenin bir meydana kavuşturulması olduğunu ifade etti. Öztürk, Çamlıca Mahalle Komitesi olarak bir meydan yapılması için karar aldıklarını belirtti. Mevcut pazar yerinin meydan yapılmasını istediklerini söyleyen Muhtar Öztürk, yeni pazar alanının da Ata Caddesi üzerinde oluşturması yönündeki taleplerini Başkan Bozbey’e iletti.


Çamlıca Mahallesi’nin 20 bin nüfusa ulaştığına dikkat çeken Başkan Mustafa Bozbey de sürekli göç alan mahallenin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştıklarını kaydetti. Pazar yeri ve meydan düzenlemesi ile ilgili çalışma başlattıklarını kaydeden Bozbey, “Çamlıca Mahallemiz kısa süre içinde bir meydana ve yeni pazar yerine kavuşacak” dedi.


Başkan Bozbey, Muhtar Öztürk ile görüşmesinin ardından karavandaki makamında hem mahalle halkıyla hem de kendisinden randevu talep eden vatandaşlarla gün boyu görüşmelerini sürdürdü.Çamlıca Mahallesi’ni de gezen Bozbey, yapılan uygulamaları ilgili müdürler ve Muhtar Öztürk ile birlikte yerinde inceledi.

  • Çamlıca Mahallesi hizmetlerden memnun
  • Çamlıca Mahallesi hizmetlerden memnun
  • Çamlıca Mahallesi hizmetlerden memnun

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016