Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey öneri veren personeli ödüllendirdi

02.12.2016 15:28
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Personel Öneri Sistemi’ne önerileriyle katkıda bulunan ve en yenilikçi öneriyi sunan personeli plaket vererek ödüllendirdi.

Nilüfer’de katılımcılık anlayışıyla farklı projeleri hayata geçiren Nilüfer Belediyesi, Personel Öneri Sistemi ile belediye personelinin her türlü hizmete yönelik önerilerini değerlendiriyor. Öneride bulunanlar da ödüllendiriliyor. Her geçen yıl katılımın arttığı Personel Öneri Sistemi’ne 2015 yılı boyunca en çok uygulanabilecek öneri vererek en yüksek puanı alan ve en yenilikçi öneriyi sunan personele 5 günlük Antalya gezisi hediye edildi.


Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de verdikleri önerilerle en çok puanı Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden Fatma Gül Aydın’a, Park Bahçeler Müdürlüğü’nden Şebnem Bürün’e ve Özel Kalem Müdürlüğü’nden Aykut Çetin’e önerilerinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Başkan Bozbey, ayrıca Çocuk Sokağı projesi ile En Yenilikçi Öneri ödülünü kazanan Emlak İstimlak Müdürlüğü’nde görevli Samet Ceylan’ı da plaket vererek kutladı. Nilüfer Belediyesi tarafından uygulanan Personel Öneri Sistemi’nde sunulan önerilerin büyük bir kısmı hayata geçiriliyor.

  • Bozbey öneri veren personeli ödüllendirdi
  • Bozbey öneri veren personeli ödüllendirdi
  • Bozbey öneri veren personeli ödüllendirdi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016