Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Romeo ve Juliet sezonun en iyi oyunları arasında

05.12.2016 15:43
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’nun sahneye koyduğu William Shakespeare’in Romeo ve Juliet isimli oyunu, sezonun en iyi 10 oyunu arasında yer aldı.

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’ 2016-2017 sezonunda sahneye koyduğu oyunlarla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sezonun açılmasıyla birlikte sahnelenmeye başlanan Romeo ve Juliet tiyatro tutkunlarından tam puan aldı.


Shakespeare’in klasik oyununa farklı bir yaklaşım getiren Romeo ve Juliet, Hürriyet Gazetesi yazarlarının da beğenisini kazandı. Hürriyet Gazetesi yazarlarının, sezonun en iyi 10 tiyatro oyunu değerlendirmesi arasında Nilüfer Belediyesi Tiyatro’nun sahneye koyduğu Romeo ve Juliet de var.


Kaçırılmaması gereken oyunlar arasında yer verilen Romeo ve Juliet’i Serdar Biliş yönetiyor. Romeo’yu Mert Tiryaki’nin, Juliet’i Melissa Akman’ın canlandırdığı oyunun diğer oyuncuları Cansu Ecem Karabulut, Çağdaş Tekin, Deniz Gürsucu, Elit Andaç Çam, Gökhan Kum, Hakan Kahraman, İbrahim Ersoylu, Meral Kaya, Mesut Özsoy, Suat Onur Çalık, Şeyma Gökçe Cengiz ve Yüce Armağan Erkek. İzleyiciyi çok farklı bir Romeo ve Juliet ile karşı karşıya getiren oyun, 15 yaş üzerindeki tiyatroseverler için çağdaş bir yorumla sahneleniyor.

  • Romeo ve Juliet sezonun en iyi oyunları arasında
  • Romeo ve Juliet sezonun en iyi oyunları arasında
  • Romeo ve Juliet sezonun en iyi oyunları arasında

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016