Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor’a yeni transfer

28.12.2016 12:55
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Şahinkaya Erkek Basketbol Takımı devre arasında transfer gerçekleştirdi. Fethiye Basketbolspor’un başarılı oyuncusu Emin Akyiğit Nilüfer Belediyesporlu oldu.


Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nin güçlü takımlarından Nilüfer Belediyespor Şahinkaya Erkek Basketbol Takımı devre arasında kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Mavi-yeşil-beyazlılar Fethiye Basketbolspor’un başarılı oyuncusu Emin Akyiğit’i renklerine bağladı. Akyiğit ile Nilüfer Belediyespor Başkanı Fırat Emiroğlu, kulüp binasında düzenlenen törende sözleşmeye imza attı.

Başkan Fırat Emiroğlu “Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi grup maçlarının ilk yarısında oynadığı 5 maçın 4’ünü kazanan takımımız başarılı bir dönem geçirdi. Takımımızın ikinci yarı ve yükselme gruplarında başarılı olup, ikinci lige yükselmesi için kadromuzu daha da güçlendiriyoruz” dedi. Oyun kurucu pozisyonunda oynayan Emin Akyiğit 1986 doğumlu ve 1.88 cm boyunda. Basketbola Kepez Belediyespor altyapısında başlayan Akyiğit, sırasıyla  Muratpaşa Belediyespor, Zirve Üniversitesi, İnegöl Belediyespor ve Fethiye Basketbolspor’da oynadı.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016