Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de İyileştirme Ekibi çalışmalara başladı

19.01.2017 15:44
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi, personelinin memnuniyetini ve performansını artırmak amacıyla Çalışan Memnuniyet Araştırması İyileştirme Ekibi kurdu. Ekip, yapılan anketten elde ettiği verileri raporlayarak Başkan Bozbey’e sunacak.

Nilüfer Belediyesi, 2016 yılı Çalışan Memnuniyet Araştırması (ÇMA) sonuçlarının değerlendirilmesi ve iyileştirme önerilerinin geliştirilmesi amacıyla İyileştirme Ekibi oluşturdu. Nilüfer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Danışmanı Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz önderliğindeki ekipte 10 personel yer alıyor. Gönüllüler arasından kurulan Çalışan Memnuniyet Araştırması İyileştirme Ekibi, 2016 yılında yapılan anket sonuçlarını inceleyerek, personelin memnuniyetsiz olduğu konuları ve sorunların çözümü noktasında yapılması gerekenleri tespit edecek. ÇMA İyileştirme ekibi elde ettiği verileri raporlayarak önerilerle birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e bildirecek.  Başkan Bozbey’in  onayından sonra  iyileştirme konuları hayata geçirilecek.

 

Nilüfer Belediyesi, 2000 yılından bu yana her yıl gerçekleştirdiği ‘Çalışan Memnuniyeti Anketi’ ile memnuniyet ölçümü yaparken çalışanların yönetimden taleplerini de alıyor.

  • Nilüfer’de İyileştirme Ekibi çalışmalara başladı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016