Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’den Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü’ne ziyaret

24.01.2017 12:29
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Hüsnü Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Hüsnü Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcıları Yalçın Işıkyıldız, Nazlı Yazgan ve Ahmet Çakıcı’nın da yer aldığı ziyarette Başkan Bozbey, Nilüfer’in Türkiye’nin en huzurlu kentlerinden biri olduğunu söyledi.

 

Emniyet teşkilatının vatandaşların huzuru için gece-gündüz çalıştığına dikkat çeken Bozbey, “İnanıyorum ki belediye, emniyet ve kaymakamlık iş birliğiyle Nilüfer’deki huzur artarak devam edecek ve dayanışma içerisinde ülkemize yerelden bir katkı sağlamış oluruz” diye konuştu. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hüsnü Zeybek de “Amacımız güvenlik anlamında, hizmet anlamında bize bırakılan çıtayı bir üst seviyeye çıkartmak. Nilüfer’i daha huzurlu ve daha yaşanabilir hale getirmek için hep birlikte çalışacağız” dedi.


  • Bozbey’den Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü’ne ziyaret
  • Bozbey’den Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü’ne ziyaret
  • Bozbey’den Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016