Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Batı Trakyalılar’dan Bozbey’e ziyaret

28.02.2017 08:32
Google+ ile paylaş
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi’nin yeni yönetimi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek yapacakları çalışmalar hakkında destek istedi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi’nde yapılan olağan genel kurulda seçilen yeni yönetim tanışma ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek Başkanı Dr. Ali Emin Latif ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

 

Ziyarette, Dernek Başkanı Dr. Ali Emin Latif,  yeni yönetim olarak gerçekleştirmek istedikleri çalışmalar ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Batı Trakya Türkleri’nin azınlık hakları ve sorunlarının çözümü adına iki ülke arasında köprü olmak için mücadeleye devam edeceklerini ifade eden Başkan Latif, yönetim olarak siyaset üstü bir tavır sergileyeceklerini de vurguladı.

 

Başkan Dr. Ali Emin Latif ve yönetimini kutlayan Başkan Mustafa Bozbey de, “Dernekler temsil ettikleri toplumların hakları ve sorunlarının çözümünden sorumludur. O bölgede geçmişin izleri iyi araştırılarak geleceğe taşınmalı. Kurum olarak bizler her zaman dernek ve sivil toplum kuruluşlarının yanındayız” dedi.

  • Batı Trakyalılar’dan Bozbey’e ziyaret
  • Batı Trakyalılar’dan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016