Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüferli hentbolculardan öğrencilere “Spor yapın” tavsiyesi

02.03.2017 07:42
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, Özel Yönder Okulları’nda öğrencilerle buluşarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Hentbolcular öğrencilere, mutlaka sporun bir dalıyla ilgilenmeleri tavsiyesinde bulundu.

Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen “Okul Söyleşileri” programı kapsamında Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, Özel Yönder Okulları’nda öğrencilerle bir araya geldi.

Yönder Okulları Konferans Salonu’nda gerçekleşen söyleşiye Başantrenör Mehmet Fatih Işık, oyuncular Serhat Yahşi, Ramazan Mutlu, Uros Tomiç ve Nenad Stanojcic katıldı. Hentbol ile ilgili bilgiler veren Başantrenör Mehmet Fatih Işık “Özelikle salon sporlarını yapabilmek için iyi bir tesisleşme gerekiyor. Nilüfer’de her branş için ayrı bir salonun olması sizler için büyük avantaj. Profesyoneller olarak bize ve halkın spor yapabilmesi için tesislere yatırımlar yapan Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Genç oyuncu Serhat Yahşi de kendisine yöneltilen “Nasıl iyi bir sporcu olunur?” sorusu üzerine, bunun için fiziki gücün öncelikli olmadığını vurguladı. Yahşi, tüm öğrencilere sporla ilgilenmeleri tavsiyesinde bulundu.

Söyleşinin öğrenciler açısından çok verimli geçtiğini söyleyen Özel Yönder Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Serdar Bakır “Her türlü çalışmamıza destek veren Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. 7 Mart Salı günü yapılacak olan Hentbol Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında Nilüfer Belediyespor’a destek için öğrencilerimizle birlikte tribünleri dolduracağız” dedi.

  • Nilüferli hentbolculardan öğrencilere “Spor yapın” tavsiyesi
  • Nilüferli hentbolculardan öğrencilere “Spor yapın” tavsiyesi
  • Nilüferli hentbolculardan öğrencilere “Spor yapın” tavsiyesi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016