Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi’ne yeni başkan

13.03.2017 08:15
Google+ ile paylaş
Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi’nin 3’ncü Seçimli Genel Kurulu’nda Eda Toksöz, oyların çoğunluğunu alarak başkan seçildi.

Nilüfer Kent Konseyi bünyesinde çalışmalar yürüten Çocuk Meclisi, 3’ncü Seçimli Genel Kurulu’nu Uğur Mumcu Sahnesi’nde gerçekleştirdi. Genel kurul, geçmiş dönem Çocuk Meclisi Başkanı Karya Kaymaz’ın konuşmasıyla başladı. Kaymaz, “Görevimi tamamlamış olmanın verdiği üzüntünün yanında, bu görevi üstlenecek kişinin benden daha iyisini yapabileceğini bilmek beni mutlu ediyor. Bu görev bana iki sene boyunca çok şey kattı. Dünyanın en güzel arkadaşlarına sahip oldum. Pes etmemek nedir onu öğrendim. Bazen çok yoruldum, bazen bitsin istedim ama daha çok 'iyi ki' dedim. Yeni dönem için seçilecek arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum” dedi. Kaymaz, 2014 - 2017 dönemi faaliyet raporu sunumuyla görev süresi boyunca yapılan çalışmaları ve projeleri de aktardı.

 

Sunumun ardından Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp ve Genel Sekreter Elvan Atay, çalışmaları ve değerli katkılarından dolayı Karya Kaymaz'a teşekkür etti. Çocuk Meclisi Genel Kurulu’nda adayların kendilerini tanıtmasının ardından oylamaya geçildi. Oylama sonucunda Eda Toksöz oy çokluğuyla başkan seçilirken, Sevim Eda Arslan Başkan Yardımcısı, Toprak Yürekli de yazman oldu.

  • Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi’ne yeni başkan
  • Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi’ne yeni başkan
  • Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi’ne yeni başkan

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016