Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Maksempınar’da yüzler Nilüfer ile gülüyor

21.04.2017 18:02
Google+ ile paylaş
“Başkan Burada” projesi kapsamında makamını Maksempınar Mahallesi’ne taşıyan Başkan Mustafa Bozbey, kırsal mahallelerin sorunlarını gidermek için gerekeni yaptıklarını söyledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Başkan Burada” projesi kapsamında makamını bu hafta Maksempınar Mahallesi’ne taşıdı. Mahalle halkıyla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen Bozbey, Mahalle Muhtarı Mehmet Eren ile de karavandaki makamında  görüştü. Muhtar Eren Başkan Bozbey’e, mahalleye yapılan hizmetler için teşekkür etti. Nilüfer Belediyesi’nin Maksempınar’ı da gülümsettiğini ifade eden Eren, meydan düzenlemesi ve sosyal alan eksikleri olduğunu dile getirdi.


Kırsal mahallelerin sorunlarını en aza indirmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Başkan Bozbey, Maksempınar’ın sorunlarını büyük ölçüde çözdüklerini ifade etti. Maksempınar’da meydan düzenlemesi ve Mahalle İletişim Merkezi yapmak istediklerini ifade eden Bozbey, imarla ilgili yerleşik alan genişleme sıkıntısını Büyükşehir Belediyesi’nin çözmesi gerektiğini vurguladı. Kırsal mahallelerin tamamının bu sorunla karşılaştığını ifade eden Bozbey, Büyükşehir Belediyesi’ne konuyu ilettiklerini belirtti.


BAŞKAN KOLTUĞU ELİF’İN


Başkan Bozbey, röportaj için kendisini karavanda ziyaret eden Kara Mehmet Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Elif Osmancıkoğlu’a Ulusal Egmenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu bıraktı. Bir süre başkan olan küçük Elif, Bozbey’e teşekkür etti.

  • Maksempınar’da yüzler Nilüfer ile gülüyor
  • Maksempınar’da yüzler Nilüfer ile gülüyor
  • Maksempınar’da yüzler Nilüfer ile gülüyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016